Сердечно вітаємо з Днем Незалежності України!

Сердечно вітаємо з Днем Незалежності України!

Сердечно вітаю тебе, моя рідна країно, з твоїм Днем народження! Днем, коли ти відродилась і стала Незалежною Державою!

24 серпня це дата, яка втілила в собі давнє прагнення нашого могутнього, сильного, натхненного народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

І не має значення, де ми народилися: у столиці Києві, на заході чи на сході, на півдні чи на півночі нашої країни, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо, має значення тільки те, що наша спільна Батьківщина – це Україна, яка  і досі виборює своє право бути незалежною, демократичною, правовою та суверенною Державою. І тільки ми усі разом, кожного дня, кожної хвилини своєю плідною працею і щирою вірою в нашу країну і в наше майбутнє зможемо побудувати таку Державу, де будемо щасливі ми і наші діти! Адже кожен з нас найбільше в світі хоче жити там де він народився, де його родина і рідна земля.

Тому бажаю кожному з нас, щоб наші серця наповнювались гордістю за Україну, щоб не вичерпувалось джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу нам усім міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра на рідій, вільній та, маю надію, мирній землі!

Слава Україні!!!

Голова ГО «Пацієнти за життя»

Залишити відповідь