Охорона вашого здоров’я

Охорона вашого здоров’я

Зміцнення і захист здоровя є найважливішою умовою для забезпечення благополуччя і достойного існування людини.

Охорона здоров’я є важливим суспільним завданням, галуззю діяльності держави, метою якої є організація та забезпечення доступного медичного обслуговування населення.

Необхідним атрибутом ефективної системи охорони здоров’я є її публічний характер. При цьому найважливішим партнером держави, у публічному управлінні на всіх рівнях влади, для реалізації основних напрямів політики у сфері охорони здоров’я, є громадські об’єднання. Саме в особі громадських організацій насення країни має змогу приймати безпосередню участь у формуванні, прийнятті та реалізації політики держави у сфері охорони здоров’я.

ГО «Пацієнти за життя» визначено чіткі напрями діяльності в даній галузі. І хоча ми не можемо гарантувати усім добре, проте створюємо та будемо створювати певні передумови для збереження і поліпшення вашого здоров’я. Але найголовніше, ми прикладаємо усі зусилля задля зрушення процесу покращення системи охорони здоров’я з мертвої точки.

Діяльність нашої громадської організації є запорукою розвитку та охорони вашого здоров’я, оскільки ми:

  • щоденно моніторимо, виявляємо та діагностуємо стан розвитку тієї чи іншої проблеми в галузі охорони здоров’я;
  • ми не обмежені певними бюрократичними та іншими механізмами;
  • ми маємо достатньо часу і натхнення для реалізації тих чи інших змін.

Звісно, найкращим варіантом вирішення проблем та пошуку найкращих способів дій є наша співпраця з органами влади, органами місцевого самоврядування, міжнародними громадськими організаціями з метою вироблення єдиної стратегії вирішення тієї чи іншої проблеми в галузі охорони здоров’я та втілення її у життя.

Станом на сьогодня нашими ціллями у даному напрямку є реалізація завдань, які спрямовані на посилення профілактики, забезпечення раннього виявлення захворювань, зокрема, онкологічних, а також інших, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичних послуг, створення стимулів для здорового способу життя населення й здорових умов праці.

Виконання поставлених завдань забезпечується, зокрема, шляхом співпраці ГО «Пацієнти за життя» з органами влади та органами місцевого самоврядування з метою їх консультативної підтримки для розроблення державних цільових програм у сфері охорони здоров’я,  спрямованих на профілактику, діагностику та лікування неінфекційних захворювань, підвищення якості профілактики онкологічних захворювань, доступності медичної допомоги для онкологічних хворих, зниження рівня захворюваності на інфекційні хвороби, боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики, закріплення тенденції зниження показників захворюваності, смертності та інвалідності внаслідок соціально небезпечних хвороб.

Залишити відповідь